O nas

Historia

Almar jest jedną z wiodących polskich firm logistycznych, oferujących szeroką gamę usług na całym świecie. Nasza firma specjalizuje się w transporcie drogowym towarów  płynnych, chłodniczych , kontenerowych oraz plandekowych na rynek wschodni.

Almar jest przedsiębiorstwem o całkowicie polskim kapitale.

Firma powstała w 1989 roku początkowo zajmując się transportem drewna. Transport kontenerowy w firmie ALMAR został zapoczątkowany w 1995roku. W latach 1995-2000 firma ALMAR bardzo szybko się rozwijała, kupując coraz to więcej samochodów oraz wykonując transport kontenerów morskich  na terenie całego kraju. Od tego czasu firma ALMAR koncentruje się na rynku wschodnim. Z biegiem lat firma stała się logistycznym gigantem na transportowym rynku, zwiększając liczbę tras do Rosji, Białorusi i Kazachstanu.

Baza transportowa

Szydłówek - miasto, w którym znajduje się nasza baza transportowa, jest to około 120 km od Warszawy i zawiera centrum logistyczne i serwisowe.
Poza tym w naszej bazie posiadamy dwa departamenty:

  • Dział administracyjny
  • Dział finansów
  • Dział spedycji i transportu

Działy te akredytują nas, aby zrealizować i spełnić wymagania naszych klientów.

Centrum logistyczne

Nasze centrum logistyczne posiada kompetencje w zakresie odpowiedzialności:

  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Obliczanie cen ofert przewozowych
  • Analizowanie tras transportowych
  • Zarządzanie pracownikami - udzielanie dyspozycji dla kierowców

Nasz zespół

Nasi pracownicy są powodami, dla których nasza firma ma tak duże znaczenie na rynku logistycznym. Staraliśmy się zatrudniać najlepszych pracowników na rynku, aby zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów. Wspieramy naszych pracowników, aby stale zwiększali swoje umiejętności w celu podniesienia jakości obsługi. Ponadto, bardzo ważne jest dla nas, aby nasz pracownik dbał o naszych klientów, a także dzięki profesjonalnej obsłudze pomagał i pozostawał bezstronny dla zmieniających się potrzeb naszych klientów.